آشنایی با انواع صندلی وکاربرد آن

فهرست مطالب

اگر دور کاری می کنید یا دائما پشت میز تان مشغول به کار هستید، نیاز به یک صندلی مناسب و راحت دارید.هنگامی که حرف از صندلی اداری می‌شود منظور صندلی‌هایی است که در مکان‌های اداری مورد استفاده می‌گیرد. مانند شرکت‌ها، ادارات، دفترهای رسمی، سینماها و…

در حال حاضر مجموعه ی تیکاند صندلی های اداری ارگونومیک تولید می نماید که به صورت کاملا استاندارد و متناسب با فیزیک بدن طراحی می‌شوند.و برای کسانی که کمر درد دارند و نشستن زیاد به ستون فقرات آن ها فشار زیادی وارد می‌کند گزینه مناسبی است.

در اینجا شما را با انواع صندلی های اداری آشنا می کنیم:

مدیریتی

این مدل ابعاد بزرگی دارند و بسیار بلند هستند.و فضای زیادی را اشغال می‌کنند و جای دادن آن ها در هر مکانی آسان نیست.اگر به دنبال طراحی جالب برای دکوراسیون مدرن خود هستید، مدل مدیر بهترین گزینه است.معمولا چهارچوب این مدل از چوب یا فلز بوده و نشیمن و پشتی آن از چرم یا پارچه می‌باشد.

کارشناسی

این نوع به دلیل محبوبیت و تقاضای بالا داری تنوع بالایی هستند.پبیشتر آن ها به گونه‌ای ساخته شده‌اند که با میز‌های کامپیوتر ارتباط خوبی برقرار می‌کنند.آن ها چند تنظیم دارند که شما می‌توانید وضعیت ارتفاعی و پشتی آن را در هر حالتی که برایتان مناسب باشد تنظیم کنید.

کنفرانسی

هیئت مدیره همان صندلی کنفرانس می‌باشند که برای میزهای کنفرانس و جلسات طراحی شده‌اند و دارای قابلیت تنظیمات آنچنانی نیستند.

رستورانی

این صتدلی ها در شکل وسبک های متنوعی طراحی می شوند بدون دسته وبسیار سبک هستند و به راحتی جابجا میشوند.

کودک

نوشتن، درس خواندن، نقاشی کشیدن و مطالعه یکی از کارهایی است که کودکان و بزرگسالان روزانه بیش از چند ساعت از زمان خود را صرف آن می‌کنند.این نوع صندلی با طراحی متفاوت و با تنوع بسیار بالای رنگ وطرح روکش برای کودکان عزیز در نظر گرفته شده است.

آزمایشگاهی

این صندلی ها دارای یک قابلیت بسیار عالی می باشند وآن اینست که دارای جک برای تنظیم ارتفاع می باشند .ارتفاع این محصول معمولا  تا 75 سانتی متر قابل تنظیم می باشد.این محصول بصورت 360درجه قابل چرخش می باشد واین امکان را برای کارکنان آزمایشگاه وآرایشگاه ودندانپزشکی فراهم می کند که بدون اتلاف وقت وبلندشدن از سرجای خود،بتوانند با گردش صندلی به طرفین به کارهای خود رسیدگی کنند.

آموزشی

این نوع صندلی ها دارای یک دسته پهن به عنوان میز تحریر می باشد که قابلیت تاشدن و برگشت به عقب رادارد که نشستن وبرخاستن از صندلی را راحتتر می کند و یک سبد در زیر صندلی تعبیه شده که محل قرار دادن کیف ولوازم و…می باشد.

انتظار

این نوع صندلی ها جهت استراحت کوتاه مدت وراحتی مراجعین طراحی شده است وبصورت تک نفره در ادارات ومطب ها وبصورت بهم چسبیده در مکانهای شلوغ مثل بیمارستانها وفرودگاههاو…مورد استفاده قرار میگیرد.

مبل اداری ونیم ست

نیم ست اداری  از یک مبل دو نفره و دو عدد مبل یک نفره تشکیل شده است. اینگونه نیم ست ها فضای کمی را نیاز دارند و به طور معمول در اتاق رئیس و مدیران اینگونه ست ها دیده می شوند. این گونه مبلمان اداری بسیار زیبا و شکیل ساخته و به فضا زیبایی خاصی می دهد و در رنگ ها و طرح های گوناگونی وجود دارد. از نیم ست های اداری می توان برای پذیرایی از میهمانان اداری و استراحت استفاده نمود.

انتشار این پست:

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
5/5

شاید به این مطالب نیز علاقه مند باشید:

آیا شما به دنبال صندلی مناسب و استاندارد هستید؟

با ما تماس بگیرید

خانهدرباره مافروشگاهتماس با ما